Formy płatności
  • Przy odbiorze (za pobraniem): zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia lub w kasie Punktu Odbioru Osobistego. W wybranych przypadkach sklep hs.pl zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

 

  • Przelew: zapłata tradycyjnym przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym hs.pl, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

 

  • Płatność online: to forma szybkiego przelewu. Przelew jest księgowany w ciągu kilkunastu minut, po czym zamówienie jest przekazywane do realizacji.

 

  • Płatność kartą (Visa, Mastercard): Jest to bezpieczna autoryzacja gwarantująca, że żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

 

  • Płatność BLIK -  BLIK to polski system płatności mobilnych.wdrożony przez Polski Standard Płatności sp. z o.o. Płacenie BLIK sprowadza się do tego, że użytkownik smartfona połączonego z Internetem generuje za pośrednictwem swojej bankowości internetowej specjalny kod. Następnie wprowadza go np. do bankomatu BLIK, terminala w sklepie lub w polu płatności BLIK na stronie internetowej, a na samym końcu autoryzuje transakcję w aplikacji mobilnej. 

 

  • Google Pay - Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia w milionach miejsc – w internecie, sklepach i nie tylko. Zapewnia wszystko, czego potrzebujesz podczas płacenia, a także zabezpiecza Twoje dane. Możesz też zarządzać swoim kontem w dowolnym miejscu – w internecie lub aplikacji.

 

  • Raty Online - to forma płatności, pozwalająca na bezproblemowe finansowanie zakupów przez Internet. Dzięki niej, klienci mogą rozłożyć płatność za swoje zakupy na mniejsze, łatwiejsze do zarządzania raty. Ta metoda płatności jest bezpieczna, szybka i wygodna, a jej popularność rośnie wraz z rozwojem e-commerce. Idealna dla tych, którzy cenią sobie wygodę i elastyczność, Raty Online (Alior Bank lub Santander) to doskonała opcja dla nowoczesnych konsumentów, poszukujących rozwiązań odciążających ich portfel.

 

platnosci-poziom-z-kartami.png (1920×316)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl