VAT 0%

 

Jako placówka edukacyjna, mierzą się Państwo zawsze ze zbyt małym budżetem, aby nasze dzieci uczyły się na odpowiednim sprzęcie komputerowym. Klasy informatyczne w szkołach to najczęściej istne muzea technologii, na których nie da się edukować obecnego społeczeństwa. To miejsce gdzie uczniowie dysponują smartfonami o większej mocy obliczeniowej niż niejeden komputer w szkole. W tym miejscu jako hs.pl wychodzimy Państwu naprzeciw, dostosowując cenę i jakość sprzętu do Waszych możliwości finansowych, tak aby osiągnąć wymaganą wydajność w komputerach w pracowniach informatycznych, której wymagają dzisiejsze i przyszłe aplikacje edukacyjne. Bądźcie gotowi na wszystkie możliwości tablic oraz monitorów interaktywnych i programów do wspólnej pracy nauczyciela i ucznia. Dodatkowo dzięki ustawie o podatku od towarów i usług z dnia 11.03.2004 r. (Dz. U. z 2004 r., Nr 54 poz. 535 z późn. zm.) na podstawie art. 83 ust.1 pkt 26 w sprawie dostaw dla placówek oświatowych komputerów , monitorów, drukarek oraz sprzętu sieciowego umożliwiamy zakup z zastosowaniem zerowej (0%) stawki VAT od towarów i usług.

Dzięki VAT 0% stosunek ceny do jakości, który uzyskamy kupując sprzęt poleasingowy, nie jest możliwy do osiągnięcia w przypadku zakupu nowego sprzętu w dużo wyższym segmencie cenowym. Komputery poleasingowe to sprzęt klasy biznes, wysoka jakość wykonania i duża wytrzymałość oraz wydajne parametry techniczne, które na dzień dzisiejszy nadal konkurują z nowymi jednostkami ze średniej półki cenowej. Kupując nowy najtańszy komputer stacjonarny będzie on na starcie mniej wydajny niż większość oferowanych przez nas jednostek poleasingowych z zachowaniem kilkuset złotowej różnicy w cenie. Dodatkowo możliwa jest dowolna konfiguracja sprzętu, pod Państwa wymogi i możliwości budżetowe. Nasi specjaliści dostosują dla Państwa konfigurację tak, aby uzyskać najlepszą możliwą wydajność. W wypadku zakupu sprzętu dla edukacji jako autoryzowany partner Microsoft Authorized Refurbisher oferujemy placówkom edukacyjnym systemy Windows i Office w bardzo niskich cenach. Są to licencje edukacyjne, dzięki którym szkoły nabywają legalne oprogramowanie na preferencyjnych warunkach. Jest to bardzo ważny aspekt, ponieważ wiele firm nie będąc partnerem firmy Microsoft dostarcza do szkół droższe oprogramowanie, bądź niezgodne z licencją narażając placówkę na konsekwencję prawne.

 

Podmioty uprawnione do korzystania z preferencyjnych cen na zakup oprogramowania Microsoft w ramach otwartych licencji Academic Open.

 

1. Instytucja Edukacyjna

- Przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne oraz uczelnie (szkoły wyższe) uznane za takie przez stosowną agencję rządową w kraju, w którym instytucja Edukacyjna ma swoją główną siedzibę.

- Uznana nie nastawiona na zysk, nauczająca w pełnym wymiarze godzin instytucja/organizacja nieakademicka lub pozarządowa.

2. Lokalna, regionalna lub państwowa siedziba administracyjna instytucji Edukacyjnej

Lokalna, regionalna lub państwowa siedziba administracyjna Instytucji Edukacyjnej opisanej powyżej w sekcji A (i) lub większej liczby takich instytucji

3. Biblioteki Publiczne

Biblioteki publiczne zapewniające podstawowe, ogólne, bezpłatne usługi bibliotekarskie wszystkim mieszkańcom danej społeczności, obszaru lub regionu.

4. Muzea publiczne

Muzea publiczne zorganizowane na stałe w celu przede wszystkim edukacyjno-kulturalnym, zatrudniające wykwalifikowanych pracowników i regularnie prezentujące szerszemu ogółowi eksponaty.

5. Organizacja charytatywna

Organizacja charytatywna działająca na zasadach niedochodowych, której celem jest:

- pomoc ubogim,

- rozwój edukacji

- rozwój opieki socjalnej I bytowej

- rozwój kultury

- rozwój środowiska naturalnego

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl