VAT 0%

 

Zmień twoją starą klasę na nową

kupuj ze stawką VAT 0%!

 

Jako placówka edukacyjna, mierzą się Państwo zawsze ze zbyt małym budżetem, aby nasze dzieci uczyły się na odpowiednim sprzęcie komputerowym. Klasy informatyczne w szkołach to najczęściej istne muzea technologii, na których nie da się edukować obecnego społeczeństwa. To miejsce gdzie uczniowie dysponują smartfonami o większej mocy obliczeniowej niż niejeden komputer w szkole. W tym miejscu jako używki.expert wychodzimy Państwu naprzeciw, dostosowując cenę i jakość sprzętu do Waszych możliwości finansowych, tak aby osiągnąć wymaganą wydajność w komputerach w pracowniach informatycznych, której wymagają dzisiejsze i przyszłe aplikacje edukacyjne. Bądźcie gotowi na wszystkie możliwości tablic oraz monitorów interaktywnych i programów do wspólnej pracy nauczyciela i ucznia. Dodatkowo dzięki ustawie o podatku od towarów i usług z dnia 11.03.2004 r. (Dz. U. z 2004 r., Nr 54 poz. 535 z późn. zm.) na podstawie art. 83 ust.1 pkt 26 w sprawie dostaw dla placówek oświatowych komputerów , monitorów, drukarek oraz sprzętu sieciowego umożliwiamy zakup z zastosowaniem zerowej (0%) stawki VAT od towarów i usług.

Dzięki VAT 0% stosunek ceny do jakości, który uzyskamy kupując sprzęt poleasingowy, nie jest możliwy do osiągnięcia w przypadku zakupu nowego sprzętu w dużo wyższym segmencie cenowym. Komputery poleasingowe to sprzęt klasy biznes, wysoka jakość wykonania i duża wytrzymałość oraz wydajne parametry techniczne, które na dzień dzisiejszy nadal konkurują z nowymi jednostkami ze średniej półki cenowej. Kupując nowy najtańszy komputer stacjonarny będzie on na starcie mniej wydajny niż większość oferowanych przez nas jednostek poleasingowych z zachowaniem kilkuset złotowej różnicy w cenie. Dodatkowo możliwa jest dowolna konfiguracja sprzętu, pod Państwa wymogi i możliwości budżetowe. Nasi specjaliści dostosują dla Państwa konfigurację tak, aby uzyskać najlepszą możliwą wydajność. W wypadku zakupu sprzętu dla edukacji jako autoryzowany partner Microsoft Authorized Refurbisher oferujemy placówkom edukacyjnym systemy Windows i Office w bardzo niskich cenach. Są to licencje edukacyjne, dzięki którym szkoły nabywają legalne oprogramowanie na preferencyjnych warunkach. Jest to bardzo ważny aspekt, ponieważ wiele firm nie będąc partnerem firmy Microsoft dostarcza do szkół droższe oprogramowanie, bądź niezgodne z licencją narażając placówkę na konsekwencję prawne.

 

Podmioty uprawnione do korzystania z preferencyjnych cen na zakup oprogramowania Microsoft w ramach otwartych licencji Academic Open.

 

1. Instytucja Edukacyjna

- Przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne oraz uczelnie (szkoły wyższe) uznane za takie przez stosowną agencję rządową w kraju, w którym instytucja Edukacyjna ma swoją główną siedzibę.

- Uznana nie nastawiona na zysk, nauczająca w pełnym wymiarze godzin instytucja/organizacja nieakademicka lub pozarządowa.

2. Lokalna, regionalna lub państwowa siedziba administracyjna instytucji Edukacyjnej

Lokalna, regionalna lub państwowa siedziba administracyjna Instytucji Edukacyjnej opisanej powyżej w sekcji A (i) lub większej liczby takich instytucji

3. Biblioteki Publiczne

Biblioteki publiczne zapewniające podstawowe, ogólne, bezpłatne usługi bibliotekarskie wszystkim mieszkańcom danej społeczności, obszaru lub regionu.

4. Muzea publiczne

Muzea publiczne zorganizowane na stałe w celu przede wszystkim edukacyjno-kulturalnym, zatrudniające wykwalifikowanych pracowników i regularnie prezentujące szerszemu ogółowi eksponaty.

5. Organizacja charytatywna

Organizacja charytatywna działająca na zasadach niedochodowych, której celem jest:

- pomoc ubogim,

- rozwój edukacji

- rozwój opieki socjalnej I bytowej

- rozwój kultury

- rozwój środowiska naturalnego

 

MS Windows 10 PRO wersja dla edukacji – najpopularniejszy na świecie system operacyjny Windows dostępny w cenie 50,00 złotych netto wraz z jednostką.


MS Office EDU – pełna wersja pakietu biurowego Microsoft Office 2019 przeznaczona dla placówek edukacyjnych. Zawiera wszystkie potrzebne aplikacje biurowe m.in. Word, Excel. Jest to wersja na 1 stanowisko (możliwość korzystania tylko na 1 komputerze).


 

 

Proponowany przykładowy zestaw - komputer stacjonarny z monitorem

 

 

Komputer jest od razu przygotowany do pracy, posiada zainstalowany ORYGINALNY system Windows 10 PRO i objęty jest 12 miesięczną gwarancją Door to Door z możliwością jej rozszerzenia do 24 bądź 36 miesięcy:

 

Komputer poleasingowy marki HP / Lenovo / DELL


procesor: Intel Core i5 
pamięć: 8GB RAM 
dysk twardy: 240GB SSD   
Windows 10 PRO EDU 

monitor LCD 24 cale (LG)  

 

W zestawie otrzymują Państwo nową klawiaturę oraz mysz marki Logitech, wysokiej jakości biznesowe urządzenia, które sprawdzą się w pracy w szkole, oraz roczną wersję oprogramowania antywirusowego F-Secure i darmowy pakiet biurowy LibreOffice. Dodatkowo w zestawie głośniki oraz kamera internetowa.

Cena zawiera koszt dostawy przy zakupie minimum 5 zestawów.

 

Cena: 1099,00 netto (stawka Vat na powyższy zestaw wynosi 0%)

 


 

 

 

Komputer jest od razu przygotowany do pracy, posiada zainstalowany ORYGINALNY system Windows 10 PRO i objęty jest 12 miesięczną gwarancją Door to Door z możliwością jej rozszerzenia do 24 bądź 36 miesięcy:

 

Komputer poleasingowy marki HP


procesor: Intel Core i5 
pamięć: 8GB RAM 
dysk twardy: 240GB SSD   
Windows 10 PRO EDU 

monitor LCD 24 cale (Philips)  

 

W zestawie otrzymują Państwo nową klawiaturę oraz mysz marki Logitech, wysokiej jakości biznesowe urządzenia, które sprawdzą się w pracy w szkole, oraz roczną wersję oprogramowania antywirusowego F-Secure i darmowy pakiet biurowy LibreOffice. Dodatkowo w zestawie głośniki oraz kamera internetowa.

Cena zawiera koszt dostawy przy zakupie minimum 5 zestawów.

 

Cena: 1399,00 netto (stawka Vat na powyższy zestaw wynosi 0%)

 

 


 

 

Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, przygotujemy indywidualną ofertę zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

 

Dane kontaktowe

Piotr Kała

 

tel.  +48 77 545 30 08

mob. +48 501 088 209

e-mail:  piotrkala@hs.pl

 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier UPS) już od 500,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl